cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Jakie dekoracje wybrać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Siemka! Zamierzam trochę odnowić mieszkanie i niespecjalnie mam pomysł, czym udekorować pomieszczonka. Widziałam dla przykładu lustra w ramie i takie cudo generalnie mogłabym łyknąć, ale prosiłabym, żebyście szrajbnęli, jak wy załatwiliście motyw z dekoracjami:)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Mysłowice
Yyyy? A chyba mądrzej graficzkę powiesić? Dzisiaj taka masa tych antyram w obi i na necie… Bardziej powinno się kalkulować, bo to jakieś wydruki się w rame daje i koniec. Nooo… pokombinujcie… Ja się przyzwyczaiłem w domu po promocjach reperować.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 22
Location: Wałcz
Moim zdaniem jest wiele ekstra pomysłów na udekorowanie ścian w mieszkaniu. Wiem o tym z własnego przykładu. Od bardzo dawna fascynuję się architekturą wnętrz. Sądzę, że przytulnie udekorowany dom będzie przyciągał. Niedawno bardzo chciałam kupić sobie piękne lustro do salonu. Nigdzie nic nie mogłam odnaleźć. Aż pewnego razu wpadłam na pewną witrynę sieciową http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Lustra/9 która okazała się być własnością firmy Evolution Home. Powiem, że byłam pod wrażeniem ich dużej oferty, a szczególnie atrakcyjnych cen. Jednak najbardziej ucieszyło mnie to, że tam znalazłam lustro jak z bajki. Od razu zamówiłam. W przeciągu jednego dnia pojawiło się u mnie. Wspaniale ozdabia ścianę. Polecam serdecznie tę firmę!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 7
Location: Inowrocław
Charakter w którym będzie zaprojektowany dom zależy przede wszystkim od wybranych dodatków. Różnorodne przedmioty – czy to wieszane na ścianach czy też stawiane w różnych miejscach, nadadzą zaplanowanego wyglądu. I właśnie mając to na uwadze, jakiś czas temu nabyłam wyjątkowo ciekawe lustra srebrne do salonu. Dzięki temu jego wnętrze prezentuje się jeszcze korzystnej! Evolution Home to e-sklep, w którym znalazłam dla siebie lustro – bardzo polecam przejrzenie ich witryny http://www.evolutionhome.pl/pl/c/W-srebrnej-ramie/61
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Września
Banalna rzecz, że najciekawszą ozdobą na ścianę mogą być obrazy. Sama takie zamówiłam. Nawet jak szukałam profesjonalnej spółki to jakiś koleś polecił mi ładny obraz przestrzenny. Czemu nie?! Może za jakiś czas, bo w tej chwili tego nie chcę. Proszę Was zmieńcie temat. Albo wychodzę stąd. Nie doradzę Wam. Bye!
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Przecież to wiadomo, że można znaleźć wiele interesujących rozwiązań na przyozdobienie ścian w domu. Ja jak marzyłam, żeby posiadać coś nieziemskiego u siebie, to wpadłam na pomysł, że obraz do sypialni to będzie dobre rozwiązanie. Ekspresowo rozwiązałam swoje problemy. Dlatego nie rozumiem tej rozmowy. Lecę na inne forum dyskusyjne.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 10
Location: Bytom
Ale fajna dyskusja się zawiązała. Panna ma 20 za niedługo i przynajmniej wymyśliłem co jej kupię – lustro bez 2 zdań :) Spasiba for all za dobre rady :) Do następnego!

Post Reply

Page: 1