cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Czy tanie leczenie jest w ogóle możliwe?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Hej, ostatnio wiele się mówi w mediach o lepszym dostępie do opieki medycznej i o tanszych lekach, ale czy tanie leczenie jest w ogole możliwe? Możecie mi odpowiedzieć?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Pewnie jest, ale wymaga to głebokich zmian w systemie opieki zdrowotnej, my juz pewnie tego nie dozyjemy bo u nas w kraju to się tylko dużo gada, mało robi, hhhi
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
A czemu jestes az tak pesymistycznie nastawiona, uważam że tanie leczenie jest jak najbardziej mozliwe, trzeba tylko wiedziec, gdzie można kupić tanie leki, ale ze sprawdzonego zródla, polecam strone apteki aptekamini.pl/ wszystkie preparaty sa tam dokładnie opisane, pogrupowane, a do tego w rozsadnej cenie.
« Last edit by fitce2012 on Fri Apr 27, 2018 12:49 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 22
Location: Wałcz
Zgadza się, Apteka Mini jest bardzo dobrze zaopatrzona i można się też tam skonsultować online z farmaceutą, a to bardzo wygodne, zwlaszcza dla osób ktore nie mogą wyjsc z domu, można liczyc też na darmową dostawe za zakupy od ok. 150 zł.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 22
Teraz tyle człowiek na te rózne lekarstwa kasy wydaje, że dobrze wiedziec, ze jest strona apteki, gdzie można znalezc dokładne informacje o danym leku, skonsultować sie ze specjalistą i jeszcze zamowic to co jest nam potrzebne.

Post Reply

Page: 1