cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Kto wykonuje fotografię rodzinną w Oświęcimiu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzˇw
Witam wszystkich. Kto sie orientuje w fotografach wykonujących zdjęcia rodzinne w Oświęcimiu? Chciałbym zamówić taką sesję na rocznicę rodziców, akurat wszyscy się zjadą więc fajnie będzie taki czas wykorzystać na miłą pamiątkę. Pomożecie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Nie wiem czy to dobry pomysł bez uzgodnienia z każdym bo może nie będą chcieli zdjęć, albo nie beda miec czasu. Osobiście nie lubię zdjęć, zawsze się gdzieś chowam na weselach i innych okazjach.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzˇw
Wszyscy raczej będą zainteresowani, a jak ktoś nie będzie chciał to siła nie zaciągnę :). Na brak czasu też nikt nie powinien narzekać także temat cały czas aktualny, proszę o polecenie dobrego fotografa z wolnymi terminami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Mysłowice
Jeśli interesuje cie fotografia rodzinna Oświęcim ma bardzo dobrego fotografa, który potrafi robić ciekawe, a czasami nawet ujmujące zdjęcia. Zobacz sam: http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-rodzinna-oswiecim/. Co mogę pochwalić to niskie ceny, bardzo dobry warsztat i umiejętność pracy z ludźmi wiec nie bałbym się że ktoś nie zechce stanąć do zdjęcia bo fotograf już będzie wiedziała jak go podejść :). Na marginesie - fajny pomysł z sesją na rocznicę rodziców, super pamiatka.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Siemka, ta pani fotograf była u mnie na weselu i też nie mogę powiedzieć złego słowa. Przygotowana perfekcyjnie, zaangazowana w imprezę i miła. Dziwie sie ze nie miała dość bo dzieciaki ją po prostu zamęczały pozowaniem :P.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzˇw
Z tego co piszecie to faktycznie dobry fotograf z pasją. Mam nadzieje ze bedzie miała wolny termin bo szkoda byłoby sie rozminąć z kimś takim. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Post Reply

Page: 1