cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Jaka biżuteria z rubinem najlepsza? Złota czy srebrna?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Pułtusk
Jakie jest wasze zdanie o rubinach? Złota czy srebrna biżuteria najlepiej z nimi współgra? Albo jakie kamienie zestawione z rubinami wyglądają fajnie i naturalnie? Piszcie! Pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Mysłowice
Moja żona ma obrączkę z zakutym rubinem no i wydaje mi się że takie kamienie tylko ze złotem współgrają. A jak połączyć inne kamienie z rubinami? Że niby stopić czy jak?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 7
Location: Inowrocław
Ano tak - https://myness.pl/pl/c/Rubin/2178406, biżuteria z rubinem to nie tylko połaczenia ze złotem i srebrem ale także z innymi kamieniami w taki właśnie sposób ;). Moim zdaniem jak rubiny to i szafiry, oba kamienie mają wyjątkową głebie i uzupelniaja sie wzajemnie barwami. No i taka bransoletka pasuje do niemal każdego ubioru na każdy dzień, pozdro.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Nietypowa prośba - kolczyki kokardki. Ktoś coś?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 7
Location: Inowrocław
Chodzi o coś takiego https://myness.pl/pl/p/Kolczyki-kokardki-779/23061852? Mam takie :D. Ogólnie to mam ponad 200 par kolczyków bo jak gdzieś pojechałam to zawsze sobie kupowałam. Wolałam to zamiast obrazków czy figurek, ale te akurat kupił mi chłopak. Pomysł na kolczyki kokardki jest super bo są trochę cukierkowe, trochę niewinne, ale nie przesadzone.

Post Reply

Page: 1