cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Jakie kremy do wrażliwej skóry stosujecie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Hej. Nie będę oryginalna, ale musicie mi wybaczyć. Coraz zimniej. Chyba wszystkie wiemy, co to oznacza. :) Znowu trzeba uzupełnić domowe kosmetyczki o intensywnie pielęgnujące kremy. Jakich preparatów używacie do skóry wrażliwej? Wszystkie propozycje mile widziane. :)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Przywitam się uśmiechem. :) Dosłownie czytasz w moich myślach. Sama chciałam założyć tu taki temat. Na półkach coraz więcej kosmetyków. Coraz trudniej wybrać. Też czekam na Wasze opinie. Przy czym chętnie poznam też propozycje preparatów do cery trądzikowej.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 5
Witajcie. Akurat kosmetyków do cery trądzikowej są dziesiątki. :) Sama borykam się z tym problemem i bez kremów matujących i zwężających pory pewnie nie wychodziłabym z domu. Zajrzyj tutaj: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dermokosmetyki-do-twarzy-kremy-do-twarzy-kremy-do-cery-tradzikowej i dopasuj coś do swojego budżetu.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Cześć. :) Bardzo przepraszam, bo nie do końca w temacie, ale tutaj przynajmniej mam gwarancję szybkiej odpowiedzi. Znacie jakieś dobre maści i kremy na bóle mięśni? Bardzo proszę o pomoc.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 5
Cześć. Zdecydowanie nie w temacie, ale myślę, że Ci wybaczymy. Łap link: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-preparaty-przeciwbolowe-masci-kremy-zele. Od siebie dodam, że jeśli chodzi o mięśnie, to postaw na coś mocno rozgrzewającego. A przy okazji zrób lepszej połówce prezent i wybierz jakiś kosmetyk na jesienno-zimową aurę. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Dzięki. Wiedziałem, że mogę na Was liczyć. :) W sumie to chętnie sprawiłbym Wybrance taki podarek, ale boję się, że nie trafiłbym w jej gusta. Jeśli pomożecie, to może się zdecyduję.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 22
Location: Wałcz
No to ja mam propozycję, która trafi w gusta każdej kobiety. Niedrogi krem półtłusty na zimę. Proszę bardzo: http://www.apteka-internetowa-24.pl/farmix-krem-wiesiolkowy-z-witamina-e-i-filtrem-uv12-50ml.html. Cera będzie odpowiednio nawilżona, a filtry ochronią przed promieniami słonecznymi, które zimą są naprawdę intensywne. Do tego kwiatek i będzie jak znalazł. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Hahah. Teraz jestem już zmuszony skorzystać z apteka-internetowa-24.pl. Dzięki. :)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Ten krem trafił też w moje gusta. Dziękuję. Jak na cenę, to receptura robi wrażenie. Nie znałam tego. :)

Post Reply

Page: 1