cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Numer na pogotowie kanalizacyjne 24h w Krakowie? Pilna sprawa.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Hej wszystkim. Mam dość pilny temat. Prowadzę własną restaurację i za kilka dni po dłuższej przerwie otwieramy lokal. Niestety okazało się że z jakiegoś powodu z toalet wybija woda i przez to nieprzyjemne zapachy unoszą się na całą salę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Konin
Możesz spróbować udrożnić rury na własną rękę ale jeżeli problem się powtarza, a tak jak w twoim przypadku nie ma za wiele czasu, to zdecydowała bym się raczej na zatrudnienie jakiegoś specjalisty od kanalizacji. Może ktoś wrzucił coś do toalety i dlatego macie taki problem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Nie mam pojęcia czy ktoś coś wrzucił czy nie, ale wolała bym żeby taka sytuacja nie miała miejsca jak sala będzie pełna gości. Sama wolała bym wtedy nie być w lokalu a już tym bardziej czegoś tam jeść.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Koło
Wejdź sobie na stronę wuko-tech.pl i tam masz numer telefonu. Firma oferuje pogotowie kanalizacyjne i do tego dostępne jest przez całą dobę. Mają odpowiedni sprzęt i dobrych fachowców więc powinni szybko rozwiązać usterkę ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 7
Location: Słubice
Tak jak koleżanka pisała wyżej, kup jakiegoś kreta albo inny środek tego typu i spróbuj. Czasem gdzieś coś utknie i wtedy są takie nieprzyjemne sytuacja. W innym wypadku najlepiej będzie wpuścić do rur kamerę żeby zobaczyć gdzie leży problem.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Jak potrzebne ci pogotowie kanalizacyjne 24h w Krakowie to również polecam firmę jak pisał kolega wyżej. Oni mają nowoczesny sprzęt więc na otwarcie lokalu wszystko powinno grać. Na stronie http://wuko-tech.pl/nasze-uslugi/pogotowie-kanalizacyjne-24h/ znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Właśnie do nich dzwoniłam i opisałam całą sytuację. Akurat jutro jest dzień w którym wszyscy będą sprzątać więc jak przyjadą to powinno się to wszystko elegancko zgrać. Mam nadzieję że jest tak jak piszecie bo mam już zrobione rezerwacje na pierwszy dzień otwarcia i nie chciała bym wystawiać klientów do wiatru i przenosić otwarcie na kolejne dni ;)

Post Reply

Page: 1