cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Czy korzystaliscie kiedyś z pomocy komornika w Krakowie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Witam. Potrzebuję skontaktowac się z jakimś komornikiem w Krakowie w dość pilnej sprawie. Nie orientuję się jak przebiega taka współpraca z komornikiem ani nawet gdzie szukac skutecznego komornika. A Wy kiedyś już korzystaliście z pomocy któregoś z komorników w Krakowie?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Ja jakiś czas temu zwróciłam się o pomoc do Komornik Natalii Gretschel, która jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Krowodrzy w Krakowie. Współpraca z tą panią przebiegła pomyślnie, gdyż pani komornik szybko uporała się z moją sprawą. Zanim poszłam do komornika, bardzo się stresowałam, ale okazało się jednak, ze niepotrzebnie, bo wszystko poszło dobrze.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 5
Ja również korzystałam z pomocy tego komornika w Krakowie, a znalazłam go w Internecie. Na stronie krakow-komornik.com.pl/ znajdują się przydatne informacje udostępnione przez te panią komornik. Można tam znaleźć nie tylko dane kontaktowe i godziny otwarcia jej kancelarii, ale również przydatne linki i wnioski do pobrania.
« Last edit by fitce2012 on Fri Aug 04, 2017 11:58 am. »
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
To prawda. Ja znalazłam na tej stronie internetowej wniosek o egzekucję świadczeń alimentacyjnych, który z pomocą pani komornik szybko wypełniłam i złożyłam.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
To dobrze, że znajdę tam taki wniosek, bo interesuje mnie właśnie skuteczna egzekucja alimentów od byłego męża na nasze dzieci.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Dobrze, że zdecydowałas się zająć to kwestią. Skoro Twój były mąż ma zasądzone alimenty, a nie płaci, to najwyższy czas udac się do komornika. W sprawdzonej kancelarii komorniczej możesz liczyć na fachową i konkretną pomoc w zakresie ściągalności alimentów na dzieci od ich ojca.

Post Reply

Page: 1