cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Firma od aranżacji wnętrz z Krakowa do projektów mieszkań pod klucz.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Witam wszystkich użytkowników forum. Szukam firmy, która zajmuje się aranżacją wnętrz i wykonuje projekty mieszkań pod klucz. Chcemy mieć w ofercie taką możliwość bo jak wiadomo to daje klientowi większe pole manewru. Kogo możecie mi polecić?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 22
Location: Wałcz
Na twoim miejscu szukała bym jakiegoś biura projektowego które ma doświadczenie w takich realizacjach. Zrobiłam szybki research w internecie i wysłałam ci kilka linków. Może się przyda :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Mój znajomy pracuje w dużej firmie zajmującej się aranżacją wnętrz. On personalnie zajmuje się właśnie takimi rzeczami więc wysłałem ci numer telefonu. W razie czego powołuj się na mnie, na pewno się dogadacie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Bydgoszcz
Jeżeli zależy ci na kimś sprawdzonym zajmującym się aranżacją wnętrz w Krakowie to polecam ci stronę internetową marengo-architektura.com/oferta/. Firma posiada bardzo bogate doświadczenia w związku z realizacją wszelakich projektów. Zresztą sama możesz zobaczyć portfolio. Jak dla mnie bomba :)
« Last edit by fitce2012 on Thu Jun 07, 2018 9:11 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Zależy mi na kimś ze świeżym podejściem, bo jak sami wiecie, dzisiaj mieszkania są robione na jedno kopyto i ciężko się wyróżnić jeżeli nie zainwestuje się w dobry projekt ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
Masz rację ale wydaje mi się że to wszystko dlatego że deweloperzy chcą maksymalizować zyski. Każdy mieszkanie może zrobić po swojemu a załatwianie architekta wiąże się z większymi kosztami niż robienie na własną rękę.

Post Reply

Page: 1