cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Terapia rodzinna z Poznania dla mojego dziecka, znacie kogoś?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
Cześć. Mam problem z moim synem, chłopak z jakiegoś powodu zamyka się w sobie, nie chce chodzić do szkoły, nie spotyka się ze znajomymi. Bardzo martwimy się z żoną że coś się dzieje ale on nie chce nic powiedzieć. Miał ktoś podobnym problem? Próbowaliście zgłosić się z tym do psychologa?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Ciężki temat. Moja córka kiedyś podobnie się zachowywała i bardzo mnie to dziwiło. Po niedługim czasie dowiedziałam się że jakieś dziewczyny w szkole ją ciągle zaczepiają. Może warto najpierw odwiedzić szkołę i dowiedzieć się czy coś się nie dzieje.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 20
Location: Konin
Koleżanka wyżej ma rację. Może być tak że to wcale nie dzieje się nic złego z twoim dzieckiem tylko zwyczajnie ktoś mu dokucza albo co gorsza, bije. Sytuacje są różne ale ja polecam ci zgłosić się do pani Marty Piotrowskiej bo ona prowadzi właśnie terapie psychologiczne to na pewno pomoże ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Tak w temacie jak już mówimy to właśnie na terapię rodzinną w Poznaniu chodziliśmy do tej pani o której piszą koleżanki wyżej. Córka nie chciała z nami rozmawiać ale w gabinecie zwierzyła się z problemów. Wejdź na http://martapiotrowska.pl/problemy-rodzinie-mozna-je-rozwiazywac/ i tam masz więcej na ten temat :) Co do tej kobiety to serdecznie polecam, zamartwiałam się strasznie ale okazało się że problem nie jest taki wielki :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
Czytałem też właśnie o niej sporo dobrych opinii i na pewno umówię się do niej na wizytę. Póki co pójdę za waszymi radami i zobaczę czy w szkole nic złego się nie dzieje.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 22
Location: Wałcz
Możliwości jest całkiem sporo a dopóki dziecko nie powie dokładnie co się dzieje to możemy się tylko domyślać. Jako mama sama borykałam się z takimi problemami i wiem co czujesz, nie jest to nic miłego dla rodzica która codziennie się zamartwia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
No właśnie o to chodzi, każdy chce dla dziecka jak najlepiej a jak widzę że coś jest nie tak i do tego nie mogę w żaden sposób pomóc to czuję się strasznie bezsilny. Mam nadzieję że uda się wszystko rozwiązać a wam dziękuję za pomoc ;)

Post Reply

Page: 1