cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Który salon kosmetyczny w Poznaniu wybrać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Dzień dobry. Niedawno przeprowadziłam się na Grunwald w Poznaniu i chciałabym tutaj znaleźć dobry salon kosmetyczny, w którym mogłabym regularnie chodzić na manicure hybrydowy i pedicure. Poszukuje salonu zapewniającego wysoką jakość usług oraz w miarę niskie ceny. Co polecacie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 10
Location: Bytom
Ja też mieszkam na Grunwaldzie w Poznaniu, ale nie mam tu ulubionego salonu kosmetycznego. Chodze do różnych i też chętnie się dowiem, który salon na Grunwaldzie można uznac za najlepszy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 7
Location: Inowrocław
Ja zdecydowanie polecam ten salon kosmetyczny w Poznaniu na Grunwaldzie, który swoją działalność opisuje pod adresem internetowym. Jest to miejsce, w którym pracują doświadczone i serdeczne kosmetyczki, które zawsze staraja się sprostać oczekiwaniom klientek. Ceny manicure, pedicure i innych oferowanych tam zabiegów są bardzo korzystne.
« Last edit by fitce2012 on Thu Jan 04, 2018 9:04 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 10
Location: Bytom
W tym salonie akurat nigdy dotąd nie byłam. Tak więc chętnie się tam wybiorę i przekonam osobiście jaka jest jakość świadczonych tam usług. Może się okazać, że będę już chodzic tylko tam, bo z tego co widze na stronie internetowej, ceny zabiegów są tam naprawdę zachęcające.

Post Reply

Page: 1