cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Liczniki energii elektrycznej Orno - czy macie na ich temat jakieś opinie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Witam serdecznie. Na co dzień zajmuję się wykonywaniem instalacji elektrycznych, montażem różnych urządzeń i tak dalej. Ostatnio ktoś napomknął mi, że na rynku dostępne są bardzo dobre liczniki energii elektrycznej Orno. Tutaj można poczytać nieco więcej: http://orno-sklep.pl/licznik-energii-orno-or-we-505-3-fazowy-3x80a-p-167.html. Wiadomo, że na swojej stronie żaden producent nie napisze, że produkt może mieć jakieś wady. Dlatego chciałbym zapytać, czy ktoś z Was miał może do czynienia z takimi urządzeniami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Mysłowice
Hej! O marce słyszałem sporo dobrego, głównie od kolegów, którzy zajmują się instalacjami domofonowymi. Z samego wyglądu i opisu licznik prezentuje się całkiem nieźle, a cena naprawdę korzystna. Niemniej „w akcji” go nie widziałem. :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Bydgoszcz
Bardzo polecam orno-sklep.pl! Mam taki licznik zainstalowany w domu (sam to zrobiłem!). Naprawdę dobry i niezawodny sprzęt. Jest on zresztą certyfikowany, więc tu nie można mieć zastrzeżeń. Osobiście bardzo cenię sobie czytelny wyświetlacz i dobrą sygnalizację poboru prądu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 7
Location: Słubice
Mogę jedynie potwierdzić to, co zostało napisane powyżej. Licznik jest naprawdę godny polecenia. Klientom na pewno spodoba się to, że bardzo łatwo można odczytać wszystkie dane i kontrolować pobór prądu urządzeń.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Bardzo Wam dziękuję. Przejrzałem jeszcze instrukcję i zwróciłem uwagę na to, że producent dość rygorystycznie podchodzi do kwestii instalacji. W sumie to standard, ponieważ jeśli weźmie się za to ktoś niewykwalifikowany, to może dojść do poważnych uszkodzeń. A piszę o tym, bo czasem zdarzają mi się klienci, którzy twierdzą, że doskonale poradzą sobie sami. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Mysłowice
W tej branży tak już jest, jak zresztą w każdej. Wszyscy myślą, że są dobrymi hydraulikami, elektrykami, malarzami, a kiedy przyjdzie czas weryfikacji pracy, to okazuje się, że trzeba dzwonić po kogoś, kto naprawi. No cóż, musimy z tym jakoś żyć. :)

Post Reply

Page: 1