cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Dobra szkoła tańca dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu, możecie mi coś polecić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Łomża
Cześć, jestem mamą niesfornej nastolatki, córka zaczyna sprawiać mi problemy. Lubi taniec i muzykę i pomyślałam sobie, że może gdyby zaczęła chodzić do jakiejś szkoły tańca, to miała by pasję i jakieś zajęcie i nie myślała by o głupotach. Co myślicie?? Możecie mi polecić jakieś fajne miejsce?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Pułtusk
No ciężko powiedzieć, wiesz, to jest taki głupi wiek, po prostu musi chyba się wyszaleć.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 22
No, ja akurat uważam, że to super pomysł, bo jak dziewczyna znajdzie swoją pasję, to nie będzie miała czasu na głupoty. A taniec to fajny pomysł, bo jest dość wymagający. Jeśli szukasz szkoły tańca dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu, to ja szczerze polecam Ci http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/. Fajna lokalizacja, przyzwoite ceny, i co najważniejsze….absolutnie genialne instruktorki, które mają świetnie podejście do małolatów :) wiem z doświadczenia, bo kilka miesięcy temu wysłałem tam mojego gagatka…
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 7
Location: Inowrocław
Oooo, brzmi świetnie. A powiedz mi, ile Twój syn ma lat??
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 22
Wiesz co, on ma 10 lat, ale też mieliśmy z nim niezłe kłopoty, teraz ma zajęcie, wyszaleje się na sali treningowej i zupełnie inny dzieciak!
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Ja także śmiało mogę polecić Szkółkę Tańca Kids Dance, super metody nauki, nawet moja naburmuszona nastolatka jest zadowolona!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Łomża
Super, bardzo Wam dziękuję za pomoc!!

Post Reply

Page: 1