cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Jak duży podziemny zbiornik na deszczówkę powinienem kupić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Czy możecie mi poradzić za jak dużym zbiornikiem na deszczówkę powinienem się rozejrzeć? Chciałbym efektywnie wykorystać zgromadzoną wodę do podlewania trawnika i do nawadniania ogródka. Jest tego dość spora ilość, więc przypuszczam, że i zbiornik będzie konkretny. Miejsce do postawienia już mam przygotowane.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Tutaj raczej nie o postawieniu powinieneś pisać, ale raczej o schowaniu go pod ziemię, skoro o taki zbiornik pytasz :))) Co do wielkości ti trudno oszacować, bo każy ma inne potrzeby. Słuchaj pojemności tego rodzaju zbiorników zaczynają się od 800 litrów i mogą dojść nawet do 10 tysięcy. Masz więc całkiem spory wybór.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
No i właśnie to wcale nie jest ułatwienie, bo człowiek nie wie na co się zdecydować...
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Jako, że wybór jest taki duży to warto wybrać takiego dostawcę, który oferuje najlepszy towar. A w przypadku zbiorników taki znajdziecie tutaj http://zbiornikinadeszczowke.com/ i to za najniższą cenę. Trzeba odpowiednio dobrać zbiornik na deszczówkę podziemny wydaje się być dobrym wyborem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
Dobry wybór to taki, który pasuje w danym miejscu. Każdy ma różną ilość miejsca i różne potrzeby, więc tutaj należy zacząć opracowywanie tego, jak duży i z czego ma być zbiornik. Wydaje mi się jednak, że optymalnie do gospodarstwa z ogrodem wystarczy taki o pojemności około 1000 litrów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Mysłowice
Mi się też wydaje, żę taka objętość będzie wystarczająca, bo przecież cały czas będzie on uzupełniany dzięki kolejnym opadom, a w Polsce akurat ich nie brakuje :)))

Post Reply

Page: 1