cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Kamienne parapety w Gorzowie – komu warto zlecić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Hej szukam jakiejś dobrej ekipy która ma doświadczenie i wiedzę w temacie parapetów kamiennych. Takie właśnie chciałabym sobie w domu zrobić. Kwestia tego kto ma to wykonać i w jakim terminie. Jeśli możecie mi polecić jakaś sprawdzoną firmę to naprawdę będę zobowiązana. Dziękuję i ciepło pozdrawiam czytających!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Jest jeszcze kwestia ile chcesz wydać na taki parapet. Cennik zależy od wielkości parapetu ale również od materiałów jakie zostaną użyte. Najdrożej chyba wychodzą z tego co pamiętam warianty marmurowe.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Ełk
Koszty parapetu marmurowego czy granitowego są zbliżone. Kluczowy wpływ na cenę ma forma (im prostsza tym taniej) i oczywiście ilość potrzebnego materiału. Tu opcje są rozmaite.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Bydgoszcz
Według mnie bardzo dobrym kompromisem w temacie cena-jakość jest aglomarmur czyli odpadki z kamieni naturalnych związane żywicami syntetycznymi. Wygląda świetnie i jest tańszy niż kamienie 100% naturalne.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 22
Aktualnie w Gorzowie bardzo dobrze takie rzeczy robią tutaj https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/. To jest zakład kamieniarski o dość szerokim zakresie usług jak widać ale gdy trzeba mieć kamienne parapety Gorzów lepszym miejscem nie dysponuje. Faktycznie ja też bym obstawiał ten aglomarmur. Żywica epoksydowa ładnie wiąże całość a gotowy parapet jest odporny na słońce i wszelkie zewnętrzne czynniki, wilgoć również
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Ciekawe, nie słyszałam o tym aglomarmurze do tej pory. Zainteresuję się bo podobają mi się takie parapety a skoro to tańszy materiał to pojawia się jakaś szansa żeby takowe mieć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
Sam nie jestem przekonany do parapetów kamiennych. Ale wiem świetnie że sporej grupie ludzi takie rozwiązanie się podoba. Ja mam murowany parapet obłożony płytkami i też jest spoko, nie narzekam na wygląd ani na wytrzymałość.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 7
Location: Radom
Wszystko zależy co kto lubi i na co go stać. Wiadomo że prostsze parapety wybiera większość z nas. Te z kamienia z wszelkimi bajerami stanowią już znaczny wydatek ale takie już są realia.

Post Reply

Page: 1