cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Nieruchomości w Stargardzie – warto tam kupić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Witam. chciałbym zapytać was, co myślicie o zakupieniu nieruchomości w Stargardzie? Ktoś ma jakieś przemyślenia na ten temat? Bo okolica jest przepiękna i bardzo chciałbym tam kupić sobie taki domek letniskowy. Szczególnie, że bardzo wiele podrózuje i jednak cudownie by było mieć takie miejsce tylko dla siebie. Mam nadzieję, żę ktoś mi coś dobrego doradzi na tym forum. Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
jeśli chodzi o nieruchomości w Stargardzie to akurat mam tam mieszkanie i bardzo mogę polecić to miejsce. Ogólnie to kupowałem z tej strony: http://www.hestianieruchomosci.pl/oferty-nieruchomosci,stargard.html, mają tam bardzo fajną ofertę różnych nieruchomości.. wiele z nich za naprawdę rozsądne pieniądze i można znaleźć coś naprawdę bardzo dobrego dla siebie. Myślę, że bardzo rozsądnie jest przejrzeć tę ofertę i wybrać coś dla siebie ;) mam nadzieję, zę to pomoże podjąć wybór..
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
no ja jestem ze Stargardu i jest tam super ;) ogólnie to bardzo fajne miasto, jest tu dość tanio w porównaniu z wieloma innymi większymi miastami w Polsce. Bardzo kocham to miejsce i zapraszam potencjalnych nowe osoby ;p
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Mysłowice
Bardzo podoba mi się ta firma, Hestia Nieruchomości bo faktycznie tam mają liczne nieruchomości, w bardzo dobrej cenie i bardzo chętnie do nich napiszę i zobaczę, czy mają do zaproponowania jakieś terminy na oglądanie niektórych nieruchomości..
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Pułtusk
Ja też chciałbym domek w tym mieście.. ech, szkoda, że na chwilę obecną mogę tylko o tym pomarzyć, ale z czasem kto tam wie co będzie

Post Reply

Page: 1