cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Jakie narzędzia muszę mieć do złożenia ogrodowego placu zabaw?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Chcę zamówić ogrodowy plac zabaw i byłbym wdzieczny za informacje jakich narzedzi bede potrzebował i czy da radę złożyć samodzielnie czy lepiej prosić kogoś znajomego o pomoc.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
Nie ma co ukrywac że samemu może byc trudno, co do narzedzi to standardowo - klcuze śrubokręty itd. Nic szczególnego nie jest potrzebne, z tym że jak nie za bardzo masz pojęcie o pracy z drewnem i narzędziami to zamów plac zabaw ogrodowy tutaj: http://www.winnetoo.pl/ogrodowe-place-zabaw-zestawy/ oprócz fajnych zestawów zaprojektowanych tak żeby dać dzieciom jak najwiecej frajdy możesz za grosze dokupić montaż. Bardzo wygodna opcja która przydaje się nie tylko amatorom.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
W RSC BIS zamawiałam plac zabaw z drewna ze zjeżdżalnią i bujaczkami a także profesjonalnym montażem. Poleciła mi ich koleżanka która także u siebie ma podobny plac ale przekonały mnie moje dzieciaki które chyba nigdzie tak dobrze sie nie bawiły jak tam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Dzięki za odpowiedzi i polecenia. Na pewno wszystko sprawdze i dam znać co wybrałem :). Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego życzę!

Post Reply

Page: 1