cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Jak rozliczają się iluzjoniści?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Witam, mam w planie zatrudnić na występy w mojej szkole iluzjonistę, tylko tak naprawdę to nie wiem, czego się mogę spodziewać w czasie rozliczenia. Czy to są stawki godzinowe, czy może płaci suię ryczałtem za cały występ? Może mieliście już do czynienia z tego typu usługą, więc może mi napiszecie jak to się odbywa.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
Kwestie rozliczeń są zawsze zostawiane na sam koniec. Ale jeśli masz odpowiedniego kontrahenta toi z tym pójdzie sobie poradzić. Wystarczą dobre negocjacje. W tych akurat ja jestem dobry, więc w czase załatwiania występu u mnie udało mi załatwić co najmniej kilkadziesiąt złotych zniżki. Cena jest zawsze kwestią umowną.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Dokładnie tak jak pisze kolega. Żaden występ takiego artysty nie jest jednakowy, a co za tym idzie, ciężko oszacować ile on będzie kosztowal. Rzecz jasna później to ustalamy, ale, żeby ustalic coś od razu i z góry bez sprawdzenia szczegółów to ciężko.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
To dajcie chociaż namiar na iluzjonistę, który jest wart swojej ceny i któremu poświęcić trochę więcej czasu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Jeśli o mnie chodzi to polecam mariuszczajka.pl, który od lat występuje na scenach nie tylko w kraju, ale tez za granicami. Ludzi kochaja jego występy między innymi za to, że nie są one jednakowe i zawsze magik czymś zaskakuje. W tym zawodzie to ważna cecha, której człowiek uczy się z czasem. A poza tym to trzeba mieć jeszcze talent.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 11
Location: Szczecinek
Ja tylko mogę polecić ten adres http://mariuszczajka.pl/, bo po prostu jest na co popatrzeć. Jest to artysta od którego początkujący iluzjoniści mogą się uczyć swojej sztuki. A jest czego, bo sztuczki są fantastyczne.

Post Reply

Page: 1