cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Stoiska wystawiennicze, polecacie taką formę promowania firmy?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Witajcie, jakis czas temu przypadkiem trafiłam na targi handlowe, gdzie wielu wystawców promowalo swoje firmy. Prowadze średniej wielkosci firme i zastanawiam sie, czy ma ona szanse zaistniec na tego typu targach. Warto inwestowac w cos takiego jako mala firma? Boję się, że wynajmujac miejsce na stoisko bardziej pogrążę firmę, niż ją wypromuje... z drugiej strony chcialabym ja wypromowac i rozwijac uzywajac wszystkich sposobów. Czy jest tu jakis doświadczon y wystawca, który mógłby mi cos na ten temat powiedzieć?? Będę wdzęczna ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Targi to jeden ze sposobów reklamowania firmy, który w moim mniemaniu bardzo korzystnie wpływa na jej wizerunek i przede wszystkim pomaga zdobywac Klientów – a o to chodzi :) Wiadomo, jest to inwestycja dosyc kosztowna, stoiska targowe nie są najtańsze, ale z mojego doświadczenia wynika, że taka inwestycja się zwraca po stokroć :) Dzięki takim targom, dzięki temu, że Klient może na własne oczy zobaczyc Twój produkt, porozmawiać na temat dzialalnosci firmy, na tmat oferty itp. ja polecam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Jesli myslisz o tym, aby wziac udzial w targach, to myslisz o tym, zeby przyciagnac szersze grono odbiorców. I o to chodzi w targach. Na wydarzenie przyjdą ludzie zainteresowani, czyli Twoja grupa docelowa.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
Jesli jestes dobra i masz ciekawy produkt, na pewno zostaniesz zauwazona. Istnieja firmy, ktore zajmuja sie budowaniem takich stanowisk targowych i to polecam, zwlaszcza jesli przed toba pierwsza wystawa. Versus Elstar Plus Projekt – oni zajmuja sie projektowaniem stoisk, podobno znaja sie na rzeczy
« Last edit by fitce2012 on Fri Mar 09, 2018 11:10 am. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Mysłowice
Uwazam ze stoiska wystawiennicze to swietna sprawa, sam juz kilka razy bralem udzial w targach i sam bylem zdziwiony jak wielkim zaintresowaniem ciesza sie takie wydarzenia. Z niektórymi Klientami poznanymi na targach mam kontakt do dzisiaj. Tak sie sklada, ze znam firme, ktora polecana zostala wyzej versus-targi.pl/stoiska-wystawiennicze/ – doskonale pomogli mi przygotowac sie do pierwszych targów. Polecam!
« Last edit by fitce2012 on Fri Mar 09, 2018 11:11 am. »

Post Reply

Page: 1