cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Dietetyk w Toruniu poszukiwany!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Cześc dziewczyny i chłopaki! Macie czasem takie myśli, że przydałoby się za siebie wziąć i pozbyć oponki, która nazbierała się przez niehigieniczy tryb życia? Ja np. nie potrafię sobie odmówić czasem czegoś bardzo grzesznego jak czekala lub lody, chociaż później mam straszne wyrzyty sumienia:( Ale w tym roku postanowiłam zawalczyć o siebie. wiem, ze sama sobie z tym nie poradzę, dlatego chciałabym zasięgnąć porady kogoś kto się na tym zna, najlepiej w Toruniu bo tutaj mieszkam.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Hej, znam to co mówisz z autopsji, człowiek nie zastanawia się nad tym co je i jak to wpływa na jego samopoczucie. śmieciowe jedzenie, jedzenie w biegu i wszystkiego co niezdrowe a ma cukiem, który na chwilę pobudzi człowiek do działania, to są wszystko grzechy, które później zaowocują niestety:/
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Witajcie! Macie całkowita rację, dlagtego poradzę Wam kogoś kto pomógł mnie w zmianie trybu życia, to dietetyk z Torunia, którego znajdziecie na stronie przyjazny-dietetyk.pl/torun - polecam Wam pana Marka, potrafi fajnie człowieka zmotywować do przestrzegania diety wyznacza małe cele, które da się osiągnąć, bo nie ma sensu myśleć o jakimś olbrzymim sukcesie, ale cieszyć się z małych sukcesów:)
« Last edit by fitce2012 on Mon Mar 19, 2018 9:02 am. »
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Serio jest taki dobry? Chyba wolałabym iśc do kobiety.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
A to na tej stronie przyjazny-dietetyk.pl znajdziesz również namiary na panie dietetyczki:) nie chodziłam do nich, ale myślę, że są równie dobre, skoro razem się ogłaszą na tej stronie;)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
O to świetnie, właśnie do pani najchętniej bym się udała, dzięki!

Post Reply

Page: 1