cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Opłacalny i szybki wynajem samochodów – jaka wypożyczalnia jest ok?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Za chwilę będę potrzebował wynająć w Poznaniu kilka samochodów w związku z aktywnością mojej firmy na tym terenie. I właśnie tu się pojawia problem bo o ile rynek wypożyczalni w Krakowie czy Wrocławiu mam super rozpoznany to Poznań jest dla mnie całkowicie nieznany. Czy moglibyście doradzić która z wypożyczalni w mieście fajnie się prezentuje cenowo i pod względem tempa oddania aut do użytku? Serdeczne dzięki.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Września
Jak chcesz dobrej jakości w temacie wypożyczania samochodów to raczej dobrze trafiłeś. Wiele osób bardzo chwali warunki w naszym mieście i niskie ceny wynajmu. Nawet z wyższych segmentów auto wynajmiesz tanio.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
Koleżanka ma rację. Z tytułu zawodu jaki wykonuję muszę wypożyczać auta i pewne rozeznanie mam. Poznań oferuje faktycznie dobre rozwiązania, usługi są fajnie pomyślane zarówno pod kątem klientów prywatnych jak też firm. Efekt jest taki że wynajem samochodów u nas się kalkuluje – stosunek ceny do jakości usług jest dobry. Ta wypożyczalnia przoduje w tym względzie: http://torcar24.pl/. Przejrzyj stronę bo sporo fajnych opcji dają.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
To jest o tyle ciekawe pytanie że u nas działa sporo firm oferujących wypożyczanie aut – zarówno osobowych jak i tych dostawczych czy nawet busów.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Pułtusk
Znam firmę którą kolega poleca, rzeczywiście jedna z lepszych. Na Palacza mają siedzibę, fajna lokalizacja bo dobry dojazd z lotniska i z rejonu dworca.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Mysłowice
Porównywałem sobie jakość pracy takich wypożyczalni w Wielkiej Brytanii z polskimi realiami. Momentami wyprzedzamy angoli w standardach obsługi o kilka długości...
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 22
Te zachodnie wypożyczalnie wcale nie są jakieś ach i och. Wiele rodzimych jest lepszych i to fakt, nawet znajomi z zagranicy to przyznają.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 22
Location: Wałcz
Zastanawiam się do jakiego stopnia usługi związane z wypożyczaniem samochodów różnią się pomiędzy dużymi miastami a mniejszymi ośrodkami. Czy jest jakiś cenowy rozstrzał?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Jeśli te małe ośrodki mają mocną pozycję jako destynacje turystyczne to potrafi w nich być dużo drożej niż np. w Poznaniu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 21
Location: Bydgoszcz
Możliwości wynajęcia auta w Pyrlandii są znakomite. Praktycznie w każdej dzielnicy masz przynajmniej jedną firmę z takimi usługami.

Post Reply

Page: 1