cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Kto mi zrobi centralne ogrzewanie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Nie mam pojecia jak się do tego zabrac. Wiem tylko ze mam kupic grzejniki sztuk 10 i ze ma być podlaczone. ; ) Kto mi zrobi centralne ogrzewanie? Macie namiary na jakas fajna firme z Warszawy lub okolic?
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Przy centralnym ogrzewaniu to jak masz grzejniki to super ale potrzebne będą tez rury :P a tak serio to może tu zadzwon darbud.org to firma która specjalizuje się w instalacji centralnego ogrzewania oni robią montaż no i rzeczywiście działają sprawnie. U mnie miesiąc temu skonczyli wstawiac grzejniki w domu.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 5
Ja mam w domu w salonie i lazience ogrzewanie podlogowe : ) super sprawa : ) No ale sa i grzejniki. :P
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Co do grzejnikow to teraz można je bez problemu je sobie dobrac do wnętrza. Bo grzejniki łazienkowe to warto od razu kupic takie aby można było bez problemu powiesic recznik. Ta firma co ja o niej już pisalam to oni zajmuja się tez wszelkimi instalacjami gazowymi darbud.org/gazownik-ursynow wiec w przypadku awarii czy jakichkolwiek podłączeń kuchenki gazowej, piecyka to możesz tez z nimi się kontaktowac.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Wszyscy wiemy ze instalacja c.o. musi być robiona przez specjalistow. Nie musi być odbierana, ale jak ktos zwali robotę, to potem w domu zimą zimno :P
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzw
Akurat z gazem to wieksze problemy mogą wyjsc bo gazu często nie czuc. :P

Post Reply

Page: 1