cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Czy kupilibyście drewnianą zawieszkę z cytatem na prezent ślubny?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzˇw
Wybieramy się niebawem z żoną na przyjęcie weselne do znajomych, z którymi nie widzieliśmy się od kilku miesięcy ze względu na nasz pobyt za granicą. Chcielibyśmy im dać coś niepowtarzalnego na prezent. Pomyśleliśmy o sprzęcie rtv, ale chcemy też jakiegość konkretnego i niepowtarzalnego dodatku. Co powiecie na przykład o drewnianej tabliczce z cytatem?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Łomża
Świetny pomysł, ale musicie wiedziec, jaki gust mają przyjaciele. Jeśli są osobami, które nie przykładają dużego znaczenia słowom pisanym, to wtedy niekoniecznie będzie to dobrze odebrane. Ale jeśli lubią pczytać i kierować się zasadami to z pewnością będą zachwyceni taką propozycją.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Września
Też tak uważam, tym bardziej, że gwarantuje Wam, że na pewno bedzicie jedynymi, któzy błysną w ten sposób. Reszta na pewno przyniesie kolejne żelazka albo roboty kuchenne. Wiem coś o tym, bo obsługuje kilka razy w miesiącu imprezy weselne i wiem co ludzi e w prezentach przynoszą.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzˇw
No właśnie nasz zamysł jest taki, że prezent nie wylądował w koszu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 22
Location: Wałcz
I słusznie.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Jak dla mnie świetny towar w tym zakresie można kupićtutaj http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami i dla nowożeńców niech taka drewniana zawieszka będzie drogowskazem na całe życie. Zawieszki są różne i różne koncepcje życia mogą proponować.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Zawieszka to dobry prezent nie tylko z okazji ślubu, a sklep Naklejkomania ma ich doskonały wybór. Polecam szczerze!

Post Reply

Page: 1