cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie kupię hurtem suszone kwiaty?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Jak w temacie, znacie jakąś hurtownię suszonych kwiatów? Potrzebuję kupić dość dużo rzeczy, więc fajnie jakby też ceny okazały się przystępne.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 26
Location: Września
Możesz spróbować w hurtowniach z kwiatami, tam często mają przeróżne ozdoby i może będą też mieli suszone. Na pewno będą mieli, przecież w końcu sama nazwa wskazuje, że muszą sprzedawać kwiaty:) Życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzˇw
Jeżeli chodzi o suszone kwiaty hurt może zaoferować jeden z internetowych sklepów. Moja żona zawsze zamawia u nich towar do naszej kwiaciarni i jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się na ich asortymencie. Wszystko możesz przejrzeć sobie na stronie internetowej https://www.suszegzotyczny.com.pl/, mają oni naprawdę fajne ozdoby, z których można stworzyć różne cuda, a najważniejsze, że wszystko jest naturalne, a nie sztuczne. Dodam tylko, że zamówienia są realizowane bardzo szybko i z dbałością o szczegóły. Najlepiej skontaktujcie się ze sobą, bo mogą mieć dla Was ofertę preferencyjnych warunków jeżeli zdecydujecie się na hurt:)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 32
Location: Pułtusk
Znam ten sklep i również mogę polecić, co prawda na razie zamawiałam tylko raz, ale susz zachwycił mnie swoim zapachem. Naturalny susz jest o niebo lepszy od sztucznych ozdób.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Ok, dzięki za pomoc, spróbujemy się z nimi skontaktować i może coś z tego wyjdzie.

Post Reply

Page: 1