cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Kwas hialuronowy w Gdańsku – gdzie tego typu zabiegi?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
witam. chciałabym pójść gdzieś na dobre zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w Gdańsku. Nie wiem jednak gdzie warto się zgłosić ;) jest jednak trochę takich miejsc w Trójmieście i nie wiem gdzie to by się najbardziej opłacalo ;) może ktoś z was mi coś zaproponuje? ;)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
No szczerze mówiąc to ja stosowałam kwas hialuronowy w Gdańsku właśnie ;) ogólnie to tutaj: http://gdanskaklinikaurody.pl/zabiegi/kwas-hialuronowy/ możesz poczytać sobie konkrety super kliniki ;) naprawdę super ofertę tam mają. Nie jest zbyt drogo, a eefekty takiego kwasu i ogólnie zabiegów to naprawdę bardzo dobre są ;) mega dużo dobrego ;)
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 5
no ja też kojarzę to miejsce co koleżanka wyżej polecała! Usuwałam tam rozstępy i bardzo jestem zadowolona ;) myślę, że to jedno z lepszych miejsc tego typu w Gdańsku… ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 22
Location: Wałcz
kurdę jak będę znów nad morzem to może pójdę do tej kliniki i też wybiorę kilka zabiegów. Bo jednak młodość mi trochę umyka… lepiej dmuchać na zimne ;p szczególnie, że mój narzeczony to taka wiraszka i nigdy z nim nie wiadomo ;P

Post Reply

Page: 1