cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Pakiet kursów menadżerskich – poszukuję wykonawcy

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Przygotowanie dobrych menadżerów wymaga czasu, a ja go niestety nie mam. Mam kilku zdolnych ludzi ale trzeba nad nimi solidnie popracować. Stąd pytanie mam, czy znacie firmę prowadzą odpowiednie szkolenia czy też kursy? Bardzo dziękuję za rady.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Jest coraz więcej opcji na takie szkolenia. Teraz z głowy Ci nie powiem ale jest w mieście przynajmniej jedna firma która się takimi sprawami zajmuje. Tylko jak oni się nazywali...
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 22
Location: Wałcz
Może Halibut? My z ich usług korzystaliśmy i naprawdę szkolenia wypadły super. Akurat u nas zajmowali się szkoleniem brygadzistów ale menadżerów zapewne też ogarną :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 62
Location: Tychy
Świetny pomysł, kursy menadżerskie jakie robią są godne polecenia http://www.halibut.pl/szkolenia-i-kursy-dla-menadzerow/ F6. U nas były spore problemy ze skutecznością kadry zarządzającej ale wypracowaliśmy to właśnie między innymi dzięki tym szkoleniom. Więc polecam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
Bardzo fajne rozwiązania są teraz. Biznes ma jednak zupełnie inne warunki rozwoju niż kiedyś. Pamiętam doskonale jak wyglądało to w latach 90. Niebo i ziemia!
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 22
Najlepszy kurs nic nie da gdy uczestnicy nie będą dostatecznie zmotywowani. Niestety bywa z tym różnie, coś o tym wiem bo wiele szkoleń prowadziłem sam. Jak się widzi niechęć na twarzach ludzi to się odechciewa.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 35
Location: Łomża
Pracownik powinien rozumieć że szkolenie jest też w jego interesie. Przecież pewne umiejętności i wiedza to jest realny kapitał dla specjalisty. Ja bym była zachwycona perspektywą super szkolenia za które sama z własnej kieszeni nie zapłacę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Koło
My to wiemy ale niestety wiele osób jest z wiedzą na bakier. Kwestia mentalności ale co zrobisz...

Post Reply

Page: 1