cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie kupić dobrą kamerkę?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Witam wszystkich. Postanowiłam odwiedzić to forum, ponieważ szukam informacji na temat dobrych kamer związanych z monitoringiem. Wiem, że to nie to samo co kamerka internetowa czy cyfrowa, ale nie znal się zbytnio na sprzęcie. Muszę zainstalować, bo mam problem z wandalami. No coś muszę zrobić, żeby mi wszystkiego nei rozkradli z piwnicy, ani nie wyłamywali drzwi.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Witaj. w sumie monitoring nie jest zły. U mnie wandale objawili się dośc twórczo malując grafitti na moim budynku, co mnie bardzo zdenerwowało, bo niedawno co elewacje remontowałem. No i zainstalowałem kamerę i powiem ze pomogło, więc sądzę, że to bardzo dobry pomysł.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Kamerki są bardzo dobre. Nie są drogie, tutaj nie ma się co za bardzo nastawiać, bo to inwestycja, która dobrze się opłaca. Myślę, że jeśli chodzi o sprzęt to warto zajrzeć tutaj mzxglobal.pl/rejestratory/rejestratory-sieciowe-ip.html. Mają bardzo ciekawy sprzęt, kamerki, rejestratory tak jak w linku, a także inne przydatne elementy, które być może pomogą zabezpieczyć obiekt. Ja bym wam tu poleciła się rozejrzeć chociażby tylko orientacyjnie. Zawsze będzie wiadome czy opłaca się w coś takiego inwestować czy nie, bo każdy ma inny limit, dla mnie tysiąc zł to nie było dużo, za bezpieczeństwo, dla innych to majątek.
« Last edit by fitce2012 on Tue Jun 05, 2018 1:46 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Witam. Ja też miałem kamerki i nie pomogło, dalej mi demolowali. Niestety u mnie pomógł jedynie dobry pies, bo wandali to nie brakuje, zwłaszcza tych zawistnych. W dzisiejszych czasach każdy przedsiębiorca powinien się zabezpieczyć, bo na nikogo nie można liczyć.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
Hejka, a ja polecam jak najbardziej monitoring. To dobra perspektywa, zawsze działa jako straszak Ja bym polecił kupić sobie kamerę z wifi z tego sklepu MZX Global, bardzo dobry sklep i mają wszystko co niezbędne do tego, aby taki monitoring sobie zapewnić. Polecam sobie tam sprawdzić. Może akurat znajdziesz sobie tam coś co ci przypadnie do gustu i cenowo też będzie okay. Pozdrawiam

Post Reply

Page: 1