cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Fotografia produktów i wizualizacje 3D

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 22
Witam serdecznie. Potrzebuję pilnie sprawdzonej firmy, która zajmuje się zarówno wizualizacją 3D opakowań produktów, które dopiero mają powstać. jak i wykonywaniem zdjęć gotowych już pro-duktów. Najlepiej, żeby była to jakaś sprawdzona agencja reklamowa, która zajmie się wszystkim od A do Z. Nie interesują mnie fotografowie wolni strzelcy ani nic z tych rzeczy, oczekuję komplek-sowych usług w tym zakresie wykonywanych przez jedną firmę. To mi wiele ułatwi i dzięki temu zaoszczędzę też sporo czasu, a wszyscy wiemy jak ważną rolę odgrywa czas w biznesie.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
A to są jakieś konkretne produkty? W jakiej branży pan działa, co to za firma? Mało szczegółów pan podaje, więc może być trudno panu pomóc coś sensownego znaleźć, pasującego do pana preferencji itp…
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 22
Myślę, że to są nieistotne w tej kwestii szczegóły, które będę ustalał i dogadywał z wybranym już usługodawcą, a nie tutaj na forum. Kompetentna agencja reklamowa w mojej opinii powinna umieć zająć się każdym rodzajem produktów jeśli mają w ofercie takie, a nie inne usługi.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Nie do końca się z tym zgadzam, ale okej. To już pana sprawa, ja niestety w takim razie panu nie pomogę, przykro mi bardzo i życzę powodzenia w poszukiwaniach.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Ale ja może pomogę i polecę panu, żeby zajrzał pan tutaj: http://simplycreative.pl/oferta/47/inne. Co prawda ja nie korzystałam osobiście z usług wizualizacji 3D, a tylko z fotografowania pro-duktów oraz copywritingu i paru innych usług, które mają w swojej ofercie, ale myślę, że z wizuali-zacją na pewno też radzą sobie świetnie, bo oferują naprawdę profesjonalne usługi na wysokim po-ziomie, wszystko idzie z nimi dogadać, mają wiele ciekawych pomysłów i potrafią podrzucić fajne rozwiązania, na które ja sama bym nie wpadła. Bardzo przyjemna współpraca i fachowa agencja, która szczerze polecam.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 22
Okej, dziękuję. Chętnie zapoznam się z ofertą podrzuconą przez panią oraz z samą firmą.

Post Reply

Page: 1