cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Polećcie dobry serwis samochodowy.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Czy może ktoś polecić kobiecie, która mało zna się na samochodach, jakiś dobry serwis samochodowy, w którym zrobię zarówno rzeczy związane z silnikiem, jak i te, które są związane z zawieszeniem. Chodzi mi raczej o duże miasta, najlepiej, jakby to jeszcze była sieć warsztatów, bo często poruszam się w dużych miastach i nie chce być cały czas incognito.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Hel
Jeśli szukasz najlepszego serwisu w dużych miastach to ja mogę Ci z czystym sumieniem polecić serwisautfrancuskich.pl, w którym robię samochoduy mojej firmy. Jeździmy tam praktycznie z każdą usterką, ale panowie w serwisie nie ukrywaja, ze to zawieszenia i podwozia sa ich domeną. Ale oczywiście usuwaja każdą usterkę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 58
Location: Chorzów
Kolrega widze jeździ w te same miejsca co ja…W innych serwisach wkurza mnie zawsze to, że muszę czekać kilka dni zanim mnie przyjmną na warsztat. A tutaj bez problemu wjeżdżam nawet od ręki. Po prostu duza liczba stanowisk powoduje, że mogą przyjąć każdego klienta. I co ważne auto nie czeka nie wiadomo na co, tylko od razu się nim zajmują.
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 51
Świetnie, mam nadzieje, że uda mi się do nich dostać…
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
No jak miałem we Wrocławiu tylnią belkę do zrobienia to od razu do nich pojechałem. Faktycznie nawet nie musiałem się umawiać. Kilka godzin i po bólu, a wcześniej to jeździłem z tym kilka dobrych tygodni. Nawet nie byłem świadom tego, jak duże zagrożenie powoduje na drodze :))))
Member
Registered: Mar 2016
Posts: 37
Muszę sobie zapisać ten adres, bo często jeżdżę po takich drogach, że wcześniej czy później i tak mi strzeli coś w zawieszeniu… Nawet jak nie jeżdże poza drogami publicznymi to i tak w naszym kraju uszkodzenie zawieszenia jest wiele prawdopodobne.

Post Reply

Page: 1