cieplodlapoznania.pl

Forum dyskusyjne

Gdzie zamawiać suszone owoce?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Bełchatów
Potrzebuję się dowiedzieć gdzie zamawiać suszone owoce, orzechy itp. tak żeby były dobre jakościowo i nie za drogie. Na myśli mam oczywiście jakieś hurtownie. Byłbym wdzięczny, gdybyście podpowiedzieli mi też co opłaca się kupować. Jeśli jest tu ktoś doświadczony, kto wie co najlepiej schodzi – help me! ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 6
Location: Ełk
To ja ze swojej strony mogę polecić bakaliowo.pl/. Mój mąż zamawia z tej strony suszone śliwki, morele, daktyle i suszone figi. Wszystko jest bardzo smaczne i cenowo też wypadają nieźle :) Trzeba pamiętać, że z reguły cena rośnie razem z jakością, a tutaj jak na tak wysoką jakość ceny są naprawdę bardzo w porządku. Mąż zadowolony, a według klientów nasze suszone figi są najlepsze na świecie haha podobno w niewielu miejscach można dostać takie dobre :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 10
Location: Bytom
Jeśli chodzi o orzechy to opłaca się kupować włoskie, laskowe, nerkowca, one schodzą najlepiej. Chociaż my ostatnio zamawialiśmy też trochę orzechów ziemnych i ludzie się na nie dosłownie rzucili. 2 dni i było po orzechach :D Co do owoców to najlepiej wg mnie schodza śliwki, ale daktyle, figi morele i żurawina suszona wcale nie dużo gorzej. Chcemy też spróbować z ananasem, jak będzie schodzil to się dopiro okaże, ale myślę że jest na niego raczej popyt, więc powinno być ok

Post Reply

Page: 1